Destinace dovolených na jachtě

Ukázky a informace o destinací pro dovolenou na jachtě

Nabídka destinací dovolených na jachtě. – Mají sloužit především jako pobídka k vaší dovolené na jachtě.

 

Nenalezli jste požadovanou destinaci nebo program ?
Nevadí udělám vám nabídku dovolené na míru, stačí když mne kontaktujete.

CHORVATSKO


Chorvatsko je velice vyhledávanou letní destinací u českých turistů už i kvúli snadné dostupnosti autem. Každý si zde najde to pravé místo k odpočinku. Vyberete si k lenošení s dovolenou na jachtě půvabné oblázkové zátoky zalesněné borovým jehličím nebo divoké skalnaté a písečné pláže?

Více o Chorvtsku>>

KANÁRSKÉ OSTROVY


Vynikající volbou dovolené u moře jsou Kanárské ostrovy! Prozkoumejte mořskou magičnost Atlantiku! Nabízíme exkluzivní exotickou dovolenou na lodi na Kanárských ostrovech k dispozici budete mít dostatečné pohodlí a prostor pro kvalitní dovolenou u moře.

Více o Kanárských Ostrovech>>

SARDINIE / KORSIKA


Nabízíme exkluzivní exotickou dovolenou na jachtě u pobřeží Sardinie a Korsiky. K dispozici budete mít dostatečné pohodlí a prostor, o bezpečnost se postará zkušený kapitán jachty, na lodi je k dispozici kuchyňka, nudit se nebudete, krásné pláže, šnorchlování, výlet po ostrově a k dispozici český průvodce.

Více o Sardinii a Korsice>>

LIPARSKÉ OSTROVY


Liparské ostrovy jsou exotická destinace a taktéž se nazývají Eolské ostrovy. Nacházejí se severně od Sicílie v Tyrhénském moři. Souostroví je tvořeno 7 ostrovy – Lipari, Stromboli, Panarea, Vulcano, Filicudi, Alicudi a Salina.

Více o Liparských Ostrovech>>

FRANCIE – AZUROVÉ POBŘEŽÍ


Okouzlí vás idylická atmosféra malebného města Cannes, Nice, Saint-Tropez. Pochutnat si můžete na rybích specialitách a při návštěvě kozí farmy ochutnat výborné sýry.

Více o Francouzské riviéře>>

ŘECKO


Řecko leží na jihu Evropy a hlavním městem jsou Atény. Rozkládá se jak na pevninské části, tak na ostrovech, které omývá Krétské, Egejské, Thrácké, Jónské a Středozemní moře.

Více o Řecku na jachtě>>

NEJLEPŠÍ NABÍDKY DOVOLENÝCH

Vyberte si již z připravených plaveb v různých destinacích a na jachtě. 
Netradiční dovolená na jachtě s doprovodným programem podle vašich představ.

Poptejte svojí dovolenou ještě dnes !

 

  • Jadran – co se týká vzdálenosti, je k nám Chorvatsko nejdostupnější. Má dobré podmínky pro jachting a to i včetně zázemí, které je taktéž důležitou součástí pohodové plavby. Jeho malebná zákoutí se spoustou ostrovů a ostrůvků jistě uspokojí Vaši touhu po objevování nových míst a poskytne tak spoustu nezapomenutelných zážitků.
  • Řecko – tuto lokalitu pro Vás zatím připravujeme, nicméně už brzy Vás bude moct zlákat svým nezaměnitelným rázem krajiny s mnoha zátokami spolu s dlouhými písčitými plážemi. Zároveň zde na Vás dýchne všudypřítomný duch starých antických památek bájného Řecka.
  • Itálie – další lokalita jižní Evropy, která se rozkládá na Apeninském poloostrově a dvou ostrovech ve Středozemním moři – Sicílii a Sardínii. Vyražte s námi a poznejte její unikátní pobřeží, jehož celková délka měří téměř 8.490 km.
Sdílejte