Kapitán mořské
plavby

Kapitán a skipper,

fotograf Ondřej Dobiáš

V roce 2008 jsem absolvoval kurs velitele-kapitána námořní jachty. Jachting mě uchvátil a proto jsem se rozhodl přiblížit tento úžasný svět i Vám. Kouzlo dovolené na námořní jachtě spočívá v nezaměnitelné atmosféře plavby spojené s relaxací a nevšedními zážitky. Ročně najezdím na jachtě 600-900 námořních mil, což odpovídá cca 5-8 dovolených za sezónu. Týdenní plavba kajutovou plachetnicí není nijak finančně náročná! Naopak jde o srovnatelnou, často dokonce levnější variantu než je klasická pobytová dovolená. Je připravena na míru vašim požadavkům jak strávit dovolenou. Pojeďte se podívat do míst, kam se jako běžný turista nedostanete. Pošlete nezávaznou poptávku na email: info@jachta-dovolena.cz nebo rovnou zavolejte na tel.+420 777 849 161  a já Vám osobně zodpovím veškeré vaše dotazy.

Dovolená s kapitánem na jachtě.
Jako profesionální kapitán, jsem držitelem licence skupiny „B“ – velitel námořní jachty pro mořskou plavbu a najezdil jsem více jak 14000 námořních mil, budu nejen řídit loď astarat se o ni. Mohu Vám také předat nějaké rady ohledně plachtění a řízení jachty, navrhnout trasy, zodpovědět většinu vašich dotazů, ukázat vám dobré restaurace a pomoct vám najít cestu do (pravděpodobně vám) neznámých končin.
  • Vzhledem k tomu, že jsem i profesionální fotograf, odvezete si z dovolené i profesionální fotografie. Současně také můžete využít dovolené ke zdokonalení i ve fotografování. Rád Vám jako bonus poskytnu profesionální rady a ukážu další rozměr fotografování.
  • Nabízím také možnost spolu s kapitánem najmout i hostesku, která se bude starat o úklid na lodi, věnovat se dětem,vařit dobré jídlo a pomáhat s tím, čím bude potřeba. V případě vašeho zájmu zařídím přímo profesionály z oborů výchovy děti, gastronomii, hudby, malby, masage atd…

Vy si jen budete užívat odpočinek,

příjemnou a zábavnou dovolenou.

Dejte dohromady partu lidí a vyražme!