Sicilie – Liparské Ostrovy

Dovolená na jachtě

Sicílie je největší ostrov Středomoří a náleží Itálií. Palermo je hlavním městem. Jste unavení a potřebujete dobít energii? Všechny strasti dennodenního shonu odložíte při příjezdu na Sicílii. Hornatý povrch rozmanitého nepoškozeného sicilského nitra skrývá olivové háje, agáve i opuncie nebo pěstování vinné révy. Vyprahlé pustiny i bouřlivá sopečná a tektonická aktivita s nejvyšší dýmající sopkou v Evropě – Etna. Krásné pláže a moře lákající ke koupání. Vystřídaly se zde kultury, které po sobě zanechaly významný odkaz. Antické bohatství v Syrakusách, Selinunte, Taormině a Agrigentu. Přepychové paláce a katedrály po Normanech. Skvostné divadla a chrámy, které na Sicílii zanechali staří Řekové a Římané. Při plavbě jachtou kolem Sicílie nesmíte vynechat národní park Zingaro, který obývá 39 druhů ptáků, v celé své kráse se vám představí místní faunu a flóru. Milovníci dobrého jídla a pití si přijdou na své, sicilská kuchyně nabízí delikatesy všech chutí. Víno, sladkosti, sýry, těstoviny nebo raději si pochutnáte na rybích specialitách?

Dovolená na jachtě Sicílie Liparské ostrovy
Dále se s námi vydáte vstříc poznávání Liparských ostrovů, které se taktéž přezdívají Eolské ostrovy. Skupina sedmi ostrůvku leží severně od Sicílie, omývá je Tyrhénské moře. Metropole celého souostroví sídlí na ostrově Lipari a taktéž nese název Lipari. Prožijte s námi příjemné chvíle uvolnění a odpočinku originální dovolené na jachtě kolem Liparských ostrovů! Vulkanická činnost se nejvíce projevuje na ostrovech Vulcano a Stromboli, která je přes dva milióny stará. Bujnou vegetací střídá holé oblasti, kde se těží pemza. Pobřeží tvoří zálivy, strmé útesy, jeskyňky i pláže poseté tmavým sopečným pískem. Bahenní jezírko s blahodárnými účinky čeká na vás na Vulcanu. Ideální volba pro klidnou rodinnou dovolenou, kde byste zbytečně hledali rozsáhlé zastavěné hotelové komplexy. Liparské ostrovy se pyšní titulem Světového dědictví UNESCO.
Nepoškozená divoká příroda, vulkanická činnost, překrásné pláže, sluncem prozářené moře, mýty i bohaté historické dědictví, tak to je krása Sicílie a Liparských ostrovů.

Zažijte s námi nezapomenutelné zážitky při dovolené na jachtě kolem Sicílie a Liparských ostrovù!

V techto lokalitách navštívíme nejeden národní park, budeme se koupat v romantických zátokách, či se můžete potápět nebo absolvovat jeden z našich kurzů.  

Sicilie – Liparské Ostrovy

Termín: individuální (přizpůsobíme se vaším potřebám, tato cena je mimosezóní)
Délka pobytu: minimální pronájem je 7 dní

(můžete zůstat kratší dobu, ale platí se plná cena za 7 dní viz. výše)
Doprava: vlastní
Strava: vlastní
Trasa plavby: Milazzo – Vulcano – Lipari – Malfa – Ditella – Stromboli – Milazzo (trasu můžeme přizpůsobit vaším individuálním požadavkům, trasy se mohou měnit v důsledku změny počasí)

Informace o jachtě:
Loď: Bavaria C45
Rok výroby: 2019
Délka lodě: 13,6 m
Počet lůžek: 8 (8+2) (4 kajuty + salón)

Cena dovolené za osobu :    14.408 Kč / 600 EUR ⋆
Cena dovolené za loď :    115.850 Kč / 4800 EUR ⋆⋆

cena dovolené na jachtě při plné obsazenosti lodi (pokud loď nebude obsazena, platí se plný pronájem lodi při menším počtu osob)

⋆ ⋆  lodě je nejlépe objednávat min. 6 měsíců před plánovanou plavbou.
Zajistíte si tak ještě lepší cenu.

Zajistěte si dovolenou na jachtě.
Pošlete nám nezávaznou poptávku:  Sicilie – Liparské Ostrovy - dovolená na jachtě

  Sicílie, Liparské ostrovy pobřeží tvoří zálivy, strmé útesy, jeskyňky i pláže poseté tmavým sopečným pískem. Bahenní jezírko s blahodárnými účinky čeká na vás na Vulcanu. Ideální volba pro klidnou rodinnou dovolenou, kde byste zbytečně hledali rozsáhlé zastavěné hotelové komplexy. Liparské ostrovy se pyšní titulem Světového dědictví UNESCO. Vice zde: Liparské Ostrovy

  Fotogalerie z plavby na jachtě…

  Ceny dovolené na moři v pohodlí jachty obsahují:

  • pronájem a pojištění lodi
  • člun s motorem
  • služby zkušeného kapitána
  • elektřinu, vodu a plyn
  • služby a zázemí domovské mariny/přístavu
  • ubytování v dvojlůžkových kajutách
  • závěrečný úklid

  V cenách není zahrnuta doprava na místo, spotřebované palivo (obvykle 30 EU za loď za týden), cestovní pojištění. stravu účastníků a kapitána.