Dovolená pro rodinu

Odpočiňte si s dětmi jako bez dětí

Náš tým složený z kapitána a prvního důstojníka Vám zajistí program plný zábavy – ať už toužíte po poznání, odpočinku či snad romantice na plážích zalitých sluncem, anebo vzrušení při řízení lodi – nic není nemožné!

O Vaše děti se postaráme – máme pro ně připravený plnohodnotný dramatický a zábavný program – a Vy si mezitím můžete užívat pohodičku na jachtě a přitom máte své nejbližší stále v blízkém kontaktu.

Je to tak jednoduché – Vy prostě relaxujete na moři na jachtě a my se staráme o Vaše děti prostřednictvím moderního výchovně-vzdělávacího akreditovaného programu se zaměřením na rozvoj tvůrčího potenciálu a osobitosti, který je založen na mezilidském kontaktu a komunikaci. Využívá učení se přímým prožitkem a vlastní zkušeností při jednání. Zajímavé hry podporují tělesný a pohybový rozvoj, dialogické jednání, fantazii, estetické cítění a sociální komunikaci. Tvořivá dramatika pracuje s principy výuky hereckého umění, neklade však za cíl divadelní představení. Stěžejní je celistvý rozvoj osobnosti dítěte nebo dospělého, který má chuť si hrát.

 

 [Not a valid template]
Sdílejte