Dovolená pro rodinu

Dovolená na jachtě

Odpočiňte si s dětmi jako bez dětí

Náš tým složený z kapitána a prvního důstojníka Vám zajistí program plný zábavy – ať už toužíte po poznání, odpočinku či snad romantice na plážích zalitých sluncem, anebo vzrušení při řízení lodi – nic není nemožné!

O Vaše děti se postaráme – máme pro ně připravený plnohodnotný dramatický a zábavný program – a Vy si mezitím můžete užívat pohodičku na jachtě a přitom máte své nejbližší stále v blízkém kontaktu.

Je to tak jednoduché – Vy prostě relaxujete na moři na jachtě a my se staráme o Vaše děti prostřednictvím moderního výchovně-vzdělávacího akreditovaného programu se zaměřením na rozvoj tvůrčího potenciálu a osobitosti, který je založen na mezilidském kontaktu a komunikaci. Využívá učení se přímým prožitkem a vlastní zkušeností při jednání. Zajímavé hry podporují tělesný a pohybový rozvoj, dialogické jednání, fantazii, estetické cítění a sociální komunikaci. Tvořivá dramatika pracuje s principy výuky hereckého umění, neklade však za cíl divadelní představení. Stěžejní je celistvý rozvoj osobnosti dítěte nebo dospělého, který má chuť si hrát.

Vše Vám bude připraveno na míru podle vašich zájmů a představ.

Romantické pláže, jižní slunce, poznávání nových míst a mořský vítr odvane všechny starosti z pracovního života a nabije Vás pozitivní energií do další dovolené s námi !

Příklad tras plaveb v Chorvatsku s jachtou

Malta

15 210 Kč

Španělsko Mallorca Ibiza

9 618 Kč

Řecko Athény

11 277 Kč

Madeira a okolí

10 000 Kč

Kanárské ostrovy

7 500 Kč

Francie Azurové pobřeží

10 000 Kč

Regaty

8 500 Kč

Sicilie Liparské Ostrovy

12 808 Kč

Sardinie Korsika

16 000 Kč

Chorvatsko Exclusive

17 545 Kč

Kapverdy Cabo Verde

16 706 Kč

Chorvatsko Kornati

8 575 Kč